- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mașini și utilaje (adăugător)
Mașini și utilaje (adăugător)
Mașini și utilaje (adăugător)
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dezabilitati (adulte) mun. Balti
Fiscal code / IDNO
1007601000850
Address
3121,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
mun. Bălţi str. Veteranilor, 3/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 10:34:05 AM
Last edited
11/22/2021 10:40:17 AM
MTender ID
CPV code
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Alcotester
Alcotester
Lot name : Mașină de tuns părul, profesională
Mașină de tuns părul, profesională
Lot name : Electrocasnice
Electrocasnice
Lot name : Tehnică de calcul și accesorii
Tehnică de calcul și accesorii
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Tehnică de calcul și accesorii
42217 MDL
Lot name : Alcotester
22500 MDL
Lot name : Electrocasnice
38200 MDL
Lot name : Mașină de tuns părul, profesională
3750 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
106,667.00
MDL
Clarification period:
11/22/2021 10:40:17 AM - 11/23/2021 12:00:00 PM
11/22/2021 10:40:17 AM - 11/23/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
11/23/2021 12:00:00 PM - 11/25/2021 12:00:00 PM
11/23/2021 12:00:00 PM - 11/25/2021 12:00:00 PM