- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Clinica Universitară de Asistență Medicală Primară a USMF Nicolae Testemițanu
Fiscal code / IDNO
1003600162881
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.31 August 1989, 137A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/22/2021 9:56:30 AM
Last edited
11/22/2021 10:03:06 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC cu valoarea echivalentă de 35 lei/zi
Status
Active
Estimated value
40000 MDL
ID
8db493ae-1202-4261-8430-e890d98004f4
Minimal step
400
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 8:59:12 AM
Link to tender
Tender start
From 11/30/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunț de participare produse alimentare pentru anul 2022.docx
-
Tender notice
11/22/2021 10:03:06 AM
No questions posted
Lot name : Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC
40000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
40,000.00
MDL
Clarification period:
11/22/2021 10:03:06 AM - 11/24/2021 4:00:00 PM
11/22/2021 10:03:06 AM - 11/24/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
11/24/2021 4:00:00 PM - 11/29/2021 4:00:00 PM
11/24/2021 4:00:00 PM - 11/29/2021 4:00:00 PM