- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Diverse produse alimentare pentru anul 2022
Produse alimentare pentru anul 2022
Produse alimentare pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Scoala Profesionala Leova
Fiscal code / IDNO
1007601008890
Address
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
str.Independentei 60
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/21/2021 1:09:02 PM
Last edited
11/22/2021 2:10:13 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Carne de pui
carne de pui
Status
Active
Estimated value
45000 MDL
ID
9af47fa6-f0a5-4669-9701-6a4c84813a46
Minimal step
999
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:11:42 PM Till 12/30/2022 1:11:42 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 11:00:00 AM
Lot name : Ouă de găină
ouă
Status
Active
Estimated value
12000 MDL
ID
2ffcc2a1-0b3a-4f42-9e4e-e161110da15c
Minimal step
300
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:13:40 PM Till 12/30/2022 1:13:40 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 11:18:30 AM
Lot name : Carne de pește
carne de pește
Status
Active
Estimated value
24000 MDL
ID
d4ff5022-0283-4de5-a665-4ef1375a55a4
Minimal step
499.2
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:14:44 PM Till 12/30/2022 1:14:44 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 11:37:00 AM
Lot name : Produse lactate
produse lactate
Status
Active
Estimated value
62000 MDL
ID
73cb60af-a8b6-4646-97a2-f613c89c8f98
Minimal step
998.2
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:16:29 PM Till 12/30/2022 1:16:29 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 11:55:30 AM
Lot name : Crupe, boabe
crupe, boabe
Status
Active
Estimated value
22000 MDL
ID
1e64ef84-b428-4679-a9e7-49d0ade631d7
Minimal step
499.4
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:19:40 PM Till 12/30/2022 1:19:40 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 12:14:00 PM
Lot name : Ulei floarea soarelui
ulei
Status
Active
Estimated value
10000 MDL
ID
1f209d97-9c4e-4800-8e4b-2aaaa5f35191
Minimal step
300
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:23:37 PM Till 12/30/2022 1:23:37 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 12:32:30 PM
Lot name : Produse conservate
produse conservate
Status
Active
Estimated value
14000 MDL
ID
c059fcb2-aae2-4845-bb4c-a4f39017c754
Minimal step
299.6
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:24:42 PM Till 12/30/2022 1:24:42 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 12:51:00 PM
Lot name : Fructe uscate
fructe uscate
Status
Active
Estimated value
15000 MDL
ID
10fa0b2b-64ab-4446-b426-14b32023e7f1
Minimal step
400.5
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:29:26 PM Till 12/30/2022 1:29:26 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 1:09:30 PM
Lot name : Diverse produse
diverse produse
Status
Active
Estimated value
40000 MDL
ID
fab2f184-8934-4b1b-8d74-7faaafb17b2f
Minimal step
700
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 1:31:06 PM Till 12/30/2022 1:31:06 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 1:28:00 PM
Lot name : Produse de panificație
produse de panificație
Status
Active
Estimated value
63000 MDL
ID
fad26c42-d69e-40dc-9795-1adde745595e
Minimal step
1001.7
Period of validity of the contract
From 1/2/2022 1:59:51 PM Till 12/30/2022 1:59:51 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 1:46:30 PM
Lot name : Fructe
fructe
Status
Active
Estimated value
11000 MDL
ID
a2487c43-ae11-4962-8839-7fb5daa4db60
Minimal step
300.3
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 2:02:13 PM Till 12/30/2022 2:02:13 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 2:05:00 PM
Lot name : Fructe și legume
fructe și legume
Status
Active
Estimated value
36000 MDL
ID
a4028d90-5e0f-4aa4-b7b8-c5068babbda9
Minimal step
698.4
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 2:04:07 PM Till 12/30/2022 2:04:07 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 2:23:30 PM
Lot name : Biscuiți și dulciuri
biscuiți și dulciuri
Status
Active
Estimated value
27000 MDL
ID
55bc215a-f7d8-4f16-919a-e7cdc5c7820f
Minimal step
799.2
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 2:09:53 PM Till 12/30/2022 2:09:53 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 2:42:00 PM
Lot name : Semifabricate
semifabricate
Status
Active
Estimated value
46000 MDL
ID
b8c596e7-e8d3-48af-be1d-dd4684ad5c0a
Minimal step
998.2
Period of validity of the contract
From 1/3/2022 2:13:10 PM Till 12/30/2022 2:13:10 PM
Link to tender
Tender start
From 12/14/2021 3:00:30 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Ulei floarea soarelui
10000 MDL
Lot name : Carne de pui
45000 MDL
Lot name : Produse lactate
62000 MDL
Lot name : Crupe, boabe
22000 MDL
Lot name : Produse conservate
14000 MDL
Lot name : Diverse produse
40000 MDL
Lot name : Fructe uscate
15000 MDL
Lot name : Fructe
11000 MDL
Lot name : Produse de panificație
63000 MDL
Lot name : Ouă de găină
12000 MDL
Lot name : Carne de pește
24000 MDL
Lot name : Fructe și legume
36000 MDL
Lot name : Biscuiți și dulciuri
27000 MDL
Lot name : Semifabricate
46000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
427,000.00
MDL
Clarification period:
11/21/2021 2:20:54 PM - 11/30/2021 6:00:00 PM
11/21/2021 2:20:54 PM - 11/30/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
11/30/2021 6:00:00 PM - 12/13/2021 6:00:00 PM
11/30/2021 6:00:00 PM - 12/13/2021 6:00:00 PM