- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Utilaj frigorific industrial, cu montarea
Utilaj frigorific industrial, cu montarea
Utilaj frigorific industrial, cu montarea
Information about the contracting authority
Name
Grădina Zoologică
Fiscal code / IDNO
1003600114422
Address
2072,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
bd.Dacia 50/7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 5:23:56 PM
Last edited
11/22/2021 1:00:27 PM
MTender ID
CPV code
39711130-9
-
Холодильники
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Camera pozitiva T= 0 0 C; V = 15 m3
T= 0 0 C; V = 15 m3; Dimensiuni externe: 2600*2700*2000(H) mm
Procurement procedure documents
Solicităm de a fi extins termenul de livrare a bunurilor în cadrul procedurii de achiziție publice.
22.11.2021 18:04
Response to clarification: Vă informăm, că nu putem extinde termenul, deoarece instituția are necesitatea stringentă în bunul achiziționat.
Lot name : Camera pozitiva T= 0 0 C; V = 15 m3
160000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
160,000.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 5:48:38 PM - 11/23/2021 6:04:03 PM
11/19/2021 5:48:38 PM - 11/23/2021 6:04:03 PM
Bidding period:
11/23/2021 6:04:03 PM - 11/25/2021 8:04:03 PM
11/23/2021 6:04:03 PM - 11/25/2021 8:04:03 PM