- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Andrei Bulmag
Contact phone
022256797, 067748246
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 4:35:57 PM
Last edited
11/30/2021 4:20:11 PM
MTender ID
CPV code
09211100-2
-
Uleiuri pentru motoare
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Status
Canceled procedure
Estimated value
64480 MDL
ID
7df9cac3-04eb-4c94-83af-c7e732fdc37c
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
64,480.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 4:38:36 PM - 11/20/2021 5:00:00 PM
11/19/2021 4:38:36 PM - 11/20/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
11/20/2021 5:00:00 PM - 11/25/2021 12:00:00 PM
11/20/2021 5:00:00 PM - 11/25/2021 12:00:00 PM