- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procurarea legumelor si fructelor pentru Scoala Profesionala nr. 10 mun. Chisinau
Procurarea legumelor si fructelor pentru Scoala Profesionala nr. 10 mun. Chisinau
Procurarea legumelor si fructelor pentru Scoala Profesionala nr. 10 mun. Chisinau
Information about the contracting authority
Name
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Fiscal code / IDNO
1008600014114
Address
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 12:54:52 PM
Last edited
11/22/2021 11:10:11 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Procurarea legumelor si fructelor pentru Scoala Profesionala nr. 10 mun. Chisinau
Procurarea legumelor si fructelor pentru Scoala Profesionala nr. 10 mun. Chisinau
Status
Canceled procedure
Estimated value
64400 MDL
ID
762e1eb7-17a6-4726-aae0-8ec7cd46d5ab
Procurement procedure documents
anexati va rugam documentele de la procedura legume
19.11.2021 14:22
Response to clarification: Aceasta achizitie va fi anulata de catre platforma.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
64,400.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 1:03:26 PM - 11/23/2021 1:00:00 AM
11/19/2021 1:03:26 PM - 11/23/2021 1:00:00 AM
Bidding period:
11/23/2021 1:00:00 AM - 11/30/2021 1:00:00 AM
11/23/2021 1:00:00 AM - 11/30/2021 1:00:00 AM