- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Information about the contracting authority
Name
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Fiscal code / IDNO
1008600014114
Address
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 12:20:46 PM
Last edited
11/19/2021 12:26:32 PM
MTender ID
CPV code
15200000-0
-
Peşte preparat şi conserve de peşte
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
18500 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
18,500.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 12:26:32 PM - 11/23/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 12:26:32 PM - 11/23/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/23/2021 11:00:00 AM - 11/29/2021 10:30:00 AM
11/23/2021 11:00:00 AM - 11/29/2021 10:30:00 AM