- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Information about the contracting authority
Name
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Fiscal code / IDNO
1008600014114
Address
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 12:10:48 PM
Last edited
11/19/2021 12:15:29 PM
MTender ID
CPV code
15500000-3
-
Produse lactate
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Produse lactate pentru Scoala Profesionala nr. 10
25600 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
25,600.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 12:15:29 PM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 12:15:29 PM - 11/22/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/26/2021 8:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/26/2021 8:00:00 AM