- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Franzelă de grîu pentru Scoala Profesionala nr.10
Franzelă de grîu pentru Scoala Profesionala nr.10
Franzelă de grîu pentru Scoala Profesionala nr.10
Information about the contracting authority
Name
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Fiscal code / IDNO
1008600014114
Address
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 11:18:49 AM
Last edited
11/19/2021 11:21:58 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Franzelă de grîu pentru Scoala Profesionala nr.10
Franzelă de grîu pentru Scoala Profesionala nr.10
Procurement procedure documents
anuntul de particiare franzela de griu.pdf
anuntul de particiare franzela de griu
Award documentation
11/19/2021 11:21:58 AM
No questions posted
Lot name : Franzelă de grîu pentru Scoala Profesionala nr.10
23800 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
23,800.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 11:21:58 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 11:21:58 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/25/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/25/2021 11:00:00 AM