- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Raional Hincesti
Fiscal code / IDNO
1010601000070
Address
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
Str. M. Hincu, 138
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 11:08:01 AM
Last edited
11/19/2021 11:20:02 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de întretinere a drumurilor locale pe teritoriul raionului Hîncesti (pe timp de iarnă)
1063056 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,063,056.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 11:20:02 AM - 11/24/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 11:20:02 AM - 11/24/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/24/2021 11:00:00 AM - 12/2/2021 11:00:00 AM
11/24/2021 11:00:00 AM - 12/2/2021 11:00:00 AM