- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Information about the contracting authority
Name
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Fiscal code / IDNO
1003600150602
Address
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 11:04:44 AM
Last edited
11/19/2021 11:23:50 AM
MTender ID
CPV code
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Procurement procedure documents
buna ziua
lipseste documentatia (anunt, DUAE) ...
19.11.2021 11:34
Response to clarification: Bună ziua. Este vorba despre o procedură de achiziție de valoare mică (lucrări). Este de ajuns să veniți cu o ofertă în baza caietului de sarcini atașat. Succes.
Lot name : Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
248000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
248,000.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 11:08:03 AM - 11/22/2021 10:00:00 AM
11/19/2021 11:08:03 AM - 11/22/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 10:00:00 AM - 11/24/2021 10:00:00 AM
11/22/2021 10:00:00 AM - 11/24/2021 10:00:00 AM