- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament medical
Cărucioare pentru persoane cu dificiente locomotorii
Cărucioare pentru persoane cu dificiente locomotorii
Information about the contracting authority
Name
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Fiscal code / IDNO
1003600032782
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 10:54:50 AM
Last edited
11/25/2021 10:32:27 AM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipament medical
Cărucioare pentru persoane cu dezbilități locomotorii pentru anul 2021
Status
Active
Estimated value
626927 MDL
ID
8e284df9-feca-4d49-969c-440c4ceb858a
Minimal step
627
Period of validity of the contract
From 12/4/2021 11:16:29 AM Till 12/31/2021 11:16:29 AM
Link to tender
Tender start
From 12/6/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua! În scopul asigurării concurenţei loiale a operatorilor economici şi creșterea numărului de participanți solicităm respectuos modificarea paramentrelor tehnice din caietul de sarcini, si anume: Scaun cu rotile mecanic, lățime șezut de la valori fixe la diapazon de valori +- 2cm.
29.11.2021 13:42
Response to clarification: Se accepta abateri de la marimile fixe a șezutului scaunului cu rotile mecanic, in diapazon de valori +- 2cm.
Lot name : Echipament medical
626927 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
626,927.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 11:17:23 AM - 12/1/2021 1:42:00 PM
11/19/2021 11:17:23 AM - 12/1/2021 1:42:00 PM
Bidding period:
12/1/2021 1:42:00 PM - 12/4/2021 10:42:00 PM
12/1/2021 1:42:00 PM - 12/4/2021 10:42:00 PM