- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de asigurare auto (RCA)
Pentru necesitățile penitenciarului
Pentru necesitățile penitenciarului
Information about the contracting authority
Name
Penitenciarul Nr.4 Cricova
Fiscal code / IDNO
1006601003533
Address
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Lucefărul 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 10:50:06 AM
Last edited
11/19/2021 10:58:22 AM
MTender ID
CPV code
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de asigurare auto (RCA)
Pentru necesitățile penitenciarului
Procurement procedure documents
anunț de participare.pdf
Servicii de asigurare auto (RCA).
Award documentation
11/19/2021 10:58:22 AM
anunt de participare asigurare.docx
Servicii de asigurare auto (RCA)
Award documentation
11/19/2021 10:58:22 AM
No questions posted
Lot name : Servicii de asigurare auto (RCA)
14000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
14,000.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 10:58:22 AM - 11/20/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 10:58:22 AM - 11/20/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/20/2021 11:00:00 AM - 11/23/2021 11:00:00 AM
11/20/2021 11:00:00 AM - 11/23/2021 11:00:00 AM