- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 10:32:04 AM
Last edited
11/19/2021 12:31:25 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Procurement procedure documents
Dorim sa aflam si adesa concreta unde v-a fi constrita .
22.11.2021 11:42
Response to clarification: Bună ziua, adresele concrete le vom prezenta în următoarea etapă a procedurii de achiziție, înaintea semnării contractului subsecvent. Dar, țineți cont că, toate renerile vor fi construite în curțile blocurilor de lociut din orașul Chișinău.
Lot name : Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
12500000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
12,500,000.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 10:39:29 AM - 12/3/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 10:39:29 AM - 12/3/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
12/3/2021 11:00:00 AM - 12/23/2021 11:00:00 AM
12/3/2021 11:00:00 AM - 12/23/2021 11:00:00 AM