- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procurarea legumelor și fructelor_pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Procurarea legumelor și fructelor_pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Procurarea legumelor și fructelor_pentru instituțiile bugetare subordonate primăriei comunei Gotești, r-nul Cantemir
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Fiscal code / IDNO
1007601004858
Address
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 10:29:46 AM
Last edited
11/19/2021 11:40:28 AM
MTender ID
CPV code
15300000-1
-
Fructe, legume şi produse conexe
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Legume și fructe
Legume și fructe
Status
Active
Estimated value
80000 MDL
ID
a4b71aa5-8799-4baf-827d-be192c134bfa
Minimal step
800
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 6/29/2022 8:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/2/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Legume și fructe
80000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
80,000.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 11:40:28 AM - 11/24/2021 9:00:00 AM
11/19/2021 11:40:28 AM - 11/24/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
11/24/2021 9:00:00 AM - 12/1/2021 9:00:00 AM
11/24/2021 9:00:00 AM - 12/1/2021 9:00:00 AM