- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Information about the contracting authority
Name
Baza de păstrare combustibil a AN
Fiscal code / IDNO
1006601002673
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 9:49:40 AM
Last edited
11/19/2021 10:25:18 AM
MTender ID
CPV code
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Status
Active
Estimated value
66250 MDL
ID
73b52db8-deee-4b9f-ae25-fa510c7a5c85
Minimal step
662.5
Period of validity of the contract
From 11/26/2021 10:24:33 AM Till 12/31/2021 10:24:33 AM
Link to tender
Tender start
From 11/25/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
66250 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
66,250.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 10:25:18 AM - 11/22/2021 1:00:00 PM
11/19/2021 10:25:18 AM - 11/22/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
11/22/2021 1:00:00 PM - 11/24/2021 2:00:00 PM
11/22/2021 1:00:00 PM - 11/24/2021 2:00:00 PM