- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Calculatoare de birou și laptopuri
Computer All-in-One și laptopuri (notebook)
Computer All-in-One și laptopuri (notebook)
Information about the contracting authority
Name
Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale
Fiscal code / IDNO
1006601000026
Address
MD - 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piața Marii Adunări Naționale, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/19/2021 9:44:18 AM
Last edited
12/9/2021 3:54:59 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Calculatoare de birou și laptopuri
Calculatoare de birou (all in one) și laptopuri (notebook)
Procurement procedure documents
anunt_de_participare calculatoare.semnat.pdf
Anunț de participare
Tender notice
12/9/2021 3:54:59 PM
No questions posted
Lot name : Calculatoare de birou și laptopuri
137000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
137,000.00
MDL
Clarification period:
12/9/2021 3:54:59 PM - 12/11/2021 4:00:00 PM
12/9/2021 3:54:59 PM - 12/11/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
12/11/2021 4:00:00 PM - 12/15/2021 4:00:00 PM
12/11/2021 4:00:00 PM - 12/15/2021 4:00:00 PM