- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
achiziționarea serviciilor de etalonare, verificare periodică și metrologică a dispozitivelor medicale pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lot 1. Aparat de cântărit cu funcţionare neautomată
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Dispozitivelor de cântărit neautomat BЭНМ-15
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:01:52 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 12:00:00 PM
Lot name : Lot 2. Aparat de cântărit cu funcţionare neautomata
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Dispozitivelor de cântărit neautomat AD 2000
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:03:38 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 12:18:30 PM
Lot name : Lot 3. Higrometru psihrometric
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Higrometrelor psihrometric
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:04:38 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 12:37:00 PM
Lot name : Lot 4. Dozator
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Dozimetrelor mecanic si electronic
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/1/2022 9:05:58 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 12:55:30 PM
Lot name : Lot 5. Dispozitiv de măsurare a presiunii arteriale-tonometru
Servicii de verificare periodică a Dispozitivelor de măsurare a presiunii arteriale tonometru
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:07:29 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 1:14:00 PM
Lot name : Lot 6. Ajustarea balanţei electronice de laborator
Servicii de verificare metrologică și etalonare a balanţei electronice de laborator
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:09:02 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 1:32:30 PM
Lot name : Lot. 7. Termostat
Servicii de verificare periodică a Termostatelor (HI-052,TC-80M,3Ц-1125 SM)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:10:04 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 1:51:00 PM
Lot name : Lot 8. Incintă termostatată-camera de frig
Servicii de etalonare-Incinte termostatice
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:12:02 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 2:09:30 PM
Lot name : Lot.9. Autoclave
Servicii de verificare metrologică și etalonare a autoclavelor(KRONOS23,OT100V,BK75,SEA22L,ISS AC-575)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:14:33 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 2:28:00 PM
Lot name : Lot.10. Aparat de ultrasonografie doppler diagnostic
Servicii de verificare metrologică și etalonare a aparatelor de ultrasonografie dopler diagnostic
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:16:12 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 2:46:30 PM
Lot name : Lot.11.Centrifuga de laborator
Servicii de verificare periodică a Centrifugilor de laborator (Humax4k,Rotofix32A,Nahita2640)
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:17:32 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 3:05:00 PM
Procurement procedure documents
- DOCUMENTATIA STANDARD
Award documentation
11/19/2021 9:17:50 AM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/19/2021 9:17:50 AM - 11/25/2021 10:00:00 AM
11/25/2021 10:00:00 AM - 11/30/2021 10:00:00 AM