- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
LEGUME ȘI FRUCTE
Legume și fructe pentru perioada ianuarie-iunie 2022
Legume și fructe pentru perioada ianuarie-iunie 2022
Information about the contracting authority
Name
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Fiscal code / IDNO
1003600032782
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/18/2021 5:21:52 PM
Last edited
11/19/2021 10:22:25 AM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Legume si fructe
Legume si fructe sezoniere proaspete pentru perioada ianuarie -iunie 2022
Status
Active
Estimated value
600000 MDL
ID
4ee28d3f-8ff5-4626-bd86-87abc55b5772
Minimal step
6000
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/10/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Legume si fructe
600000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
600,000.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 10:22:25 AM - 11/29/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 10:22:25 AM - 11/29/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/29/2021 11:00:00 AM - 12/9/2021 11:00:00 AM
11/29/2021 11:00:00 AM - 12/9/2021 11:00:00 AM