- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Vitalie Cojocaru
Contact phone
022256797, 068768855
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
11/18/2021 4:58:12 PM
Last edited
11/18/2021 5:19:43 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
2500000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,500,000.00
MDL
Clarification period:
11/18/2021 5:01:25 PM - 11/29/2021 5:30:00 PM
11/18/2021 5:01:25 PM - 11/29/2021 5:30:00 PM
Bidding period:
11/29/2021 5:30:00 PM - 12/24/2021 12:00:00 PM
11/29/2021 5:30:00 PM - 12/24/2021 12:00:00 PM