- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Diverse produse alimentare
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Lotul 1 – diverse produse alimentare
Lotul 1 – diverse produse alimentare
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 6/30/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/6/2021 2:00:00 PM
Lot name : Lotul 2 – Carne de bovine
Lotul 2 – Carne de bovine
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 6/30/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/6/2021 2:18:30 PM
Lot name : Lotul 3 – Produse lactate
Lotul 3 – Produse lactate
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 6/30/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/6/2021 2:37:00 PM
Lot name : Lotul 4 – Carne de pasăre și de pui
Lotul 4 – Carne de pasăre și de pui
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 6/30/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/6/2021 2:55:30 PM
Lot name : Lotul 5 - Ouă de pasăre
Ouă de găină de masă Clasa "ouă de găină de masă" (proaspete) cuprinde ouăle de găină cu termenul de păstrare la temperatura până la 20С maxim 25 zile de la data ouatului. Ouă măşcate, cu masa de peste 50 gr.; Camera de aer, înălţimea - Imobilă, înălţimea până la 7 mm. Albuşul - Transparent, se admite o fluiditate neînsemnată fără miros şi gust străin, nespecific, de culoare albă. Gălbenuşul - Compact vizibil, se admite puţin mobil, de culoare galben-oranj. Coaja ouălelor de găină destinate pentru consum alimentar de toate categoriile terbuie să fie nevătămată şi curată. Pe coaja ouălelor de găină se admit puncte unice, pete şi dungi de impurităţi, pe maximum 1/8 din suprafaţa cojii. Pe coajă nu se admit pete de sânge şi excremente. Ouăle de găină la livrare trebuie să fie însoţite de certificatul veterinar şi eticheta să cuprindă următoarea informaţie: 1. Denumirea întreprinderii avicole-producătoare; 2. Categoria, clasa ouălor; 3. Data ouatului [ziua, luna, anul]; 4. Termenul de valabilitate [zile]; HG nr.1208 din 27.10.2008, HGnr.221 din 16.03.2009, GOST-SM 89
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 6/30/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/6/2021 3:14:00 PM
Procurement procedure documents
Documentatie standart
Technical specifications
11/18/2021 5:21:33 PM
Rechizite bancare
Award documentation
11/23/2021 6:53:36 PM
Atualizare documentatie stadart
Technical specifications
11/23/2021 6:53:36 PM
23.11.2021 16:56
Response to clarification: Este o greașeală, vă orientati după cantitatea din anunț.
23.11.2021 16:58
Response to clarification: b) Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:IMSP SR Glodeni Denumirea Băncii: BC "MOLDINDCONBANK" S.A. fil.Glodeni Codul fiscal: 1003602150721 Contul de decontare: IBAN: MD82ML000000000225115288
23.11.2021 16:58
Response to clarification: b) Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:IMSP SR Glodeni Denumirea Băncii: BC "MOLDINDCONBANK" S.A. fil.Glodeni Codul fiscal: 1003602150721 Contul de decontare: IBAN: MD82ML000000000225115288
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/18/2021 5:21:33 PM - 11/26/2021 2:00:00 PM
11/26/2021 2:00:00 PM - 12/4/2021 2:00:00 PM