- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
SERVICII DE FURNIZARE A ENERGIEI ELECTRICE
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : SERVICII DE FURNIZARE A ENERGIEI ELECTRICE
SERVICII DE FURNIZARE A ENERGIEI ELECTRICE
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 11:24:37 AM Till 12/30/2022 11:24:37 AM
Link to tender
Tender start
From 12/13/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
-
Award documentation
11/18/2021 11:30:28 AM
19.11.2021 10:31
Response to clarification: Buna ziua ! 1369593- 380kV 7221458-220kv 7215916- 220 kV 7204847 - 220kV 7226666-220kV 7231523-220 kV
19.11.2021 14:44
Response to clarification: L131,art.68 alin 11 La achiziţia de bunuri şi servicii cu o valoare estimată mai mică de 800000 de lei şi de lucrări cu o valoare estimată mai mică de 2000000 de lei, autoritatea contractantă este drept să nu cear înă ofertanţilor garanţia de bună execuţie a contractului. Dacă autoritatea contractantă cere o astfel de garanţie, se vor respecta prevederile prezentului articol. Autoritatea contractanta nu a facut nici o gresala ca a cerut garantia de buna executie!!!
23.11.2021 09:17
Response to clarification: Nu avem nici o HG de marirea tarifului, Pentru acesta exista acord aditional !
24.11.2021 12:17
Response to clarification: Buna ziua! Sect 7. p.154 se efectuiaza din contul consumatorului noncasnic . Daca s-a incheiat termenul de verificare metrologica , pentru monofazate-8 ani si treifazate 4 ani (depinde te tipul contorului) .Sunt proceduri care necesita a fi desfasurate dupa desfasurarea licitatiei ,adica verificarea echipamentului de masurare si pasapartele metrologice .
Canceled procedure
Estimated value without VAT11/18/2021 11:30:28 AM - 11/29/2021 10:30:00 AM
11/29/2021 10:30:00 AM - 12/11/2021 11:00:00 AM