- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Fiscal code / IDNO
1003600152743
Address
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/18/2021 10:53:28 AM
Last edited
11/18/2021 10:59:35 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
400000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
400,000.00
MDL
Clarification period:
11/18/2021 10:59:35 AM - 11/29/2021 9:00:00 AM
11/18/2021 10:59:35 AM - 11/29/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
11/29/2021 9:00:00 AM - 12/9/2021 9:00:00 AM
11/29/2021 9:00:00 AM - 12/9/2021 9:00:00 AM