- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza.( eliberat in baza tichetului de trimitere de la medicul specialist a serviciului AMSA )
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza.( eliberat in baza tichetului de trimitere de la medicul specialist a serviciului AMSA )
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza.( eliberat in baza tichetului de trimitere de la medicul specialist a serviciului AMSA )
Information about the contracting authority
Name
IMSP SR Ungheni
Fiscal code / IDNO
1003609150409
Address
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Str.Nationala37
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/17/2021 5:43:16 PM
Last edited
11/29/2021 9:00:01 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Status
The procedure did not take place
Estimated value
346449 MDL
ID
7044162f-2637-41d4-959b-0e5891fabfb5
Minimal step
3464.49
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/30/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
ds bunuri servicii omf 15_09_2021 tbc ungheni (3).semnat (3).pdf
-
Award documentation
11/17/2021 5:49:38 PM
duae produse alimentare pacienti tbc. anul 2022 modif.pdf
-
Award documentation
11/17/2021 5:49:38 PM
ordin_nr._99-52_a_din_15.02.17-_cu_privire_la_unele_interventii_de_crestere_a_aderentei_la_tratamentul_antituberculos_in_conditii_de_ambulator (1).pdf
-
Award documentation
11/17/2021 5:49:38 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
346,449.00
MDL
Clarification period:
11/17/2021 5:49:38 PM - 11/22/2021 10:00:00 AM
11/17/2021 5:49:38 PM - 11/22/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 10:00:00 AM - 11/29/2021 9:00:00 AM
11/22/2021 10:00:00 AM - 11/29/2021 9:00:00 AM