- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/17/2021 5:31:30 PM
Last edited
11/17/2021 5:34:25 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lucrări de instalare a sistemului de condiționare și ventilare la Sectorul de poliție nr.4 a Inspectoratului de poliție Centru a Direcției de poliție mun. Chișinău, bd. Iu. Gagarin 3 a Inspectoratului General al Poliției.
182659.34 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
182,659.34
MDL
Clarification period:
11/17/2021 5:34:25 PM - 11/19/2021 4:30:47 PM
11/17/2021 5:34:25 PM - 11/19/2021 4:30:47 PM
Bidding period:
11/19/2021 4:30:47 PM - 11/22/2021 4:30:00 PM
11/19/2021 4:30:47 PM - 11/22/2021 4:30:00 PM