- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Information about the contracting authority
Name
Î.M. Infocom
Fiscal code / IDNO
1003600031291
Address
2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuresti, nr. 68
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/17/2021 5:29:38 PM
Last edited
11/17/2021 6:20:08 PM
MTender ID
CPV code
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achizitia serviciilor de promovare
Serviciile de creare a identității vizuale a întreprinderii, a unui spot de imagine și a materialelor de promovare, pentru asigurarea îmbunătățiirii a viziunii asupra imaginii Î.M. INFOCOM.
Status
Active
Estimated value
100000 MDL
ID
793547f0-8443-481d-9ad6-31ba2840c692
Minimal step
300
Period of validity of the contract
From 12/3/2021 3:00:00 AM Till 12/31/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/24/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Achizitia serviciilor de promovare
100000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
100,000.00
MDL
Clarification period:
11/17/2021 6:20:08 PM - 11/19/2021 5:45:00 PM
11/17/2021 6:20:08 PM - 11/19/2021 5:45:00 PM
Bidding period:
11/19/2021 5:45:00 PM - 11/23/2021 6:00:00 PM
11/19/2021 5:45:00 PM - 11/23/2021 6:00:00 PM