- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Inventar moale
Inventar moale
Inventar moale
Information about the contracting authority
Name
Serviciul medical al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000783
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi 25b
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/17/2021 5:23:49 PM
Last edited
11/23/2021 11:15:17 AM
MTender ID
CPV code
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipament individual de protecție și de lucru pentru personalul medical
Echipament individual de protecție și de lucru pentru personalul medical
Status
Active
Estimated value
389400 MDL
ID
13eedcc6-79ae-450f-b471-6624c2fde0ae
Minimal step
116.82
Period of validity of the contract
From 12/1/2021 5:51:19 PM Till 12/25/2021 5:51:19 PM
Link to tender
Tender start
From 12/2/2021 3:00:00 PM
Lot name : Articole textile
Articole textile
Status
Active
Estimated value
93000 MDL
ID
0983651c-4321-4ee6-a5d3-076657d1c92c
Minimal step
102.3
Period of validity of the contract
From 12/1/2021 5:52:47 PM Till 12/25/2021 5:52:47 PM
Link to tender
Tender start
From 12/2/2021 3:18:30 PM
Lot name : Echipament individual de protecție și de lucru
Echipament individual de protecție și de lucru
Status
The procedure did not take place
Estimated value
75360 MDL
ID
8277aaf0-ba02-42d6-97a1-16a443b8ebcd
Minimal step
97.97
Period of validity of the contract
From 12/1/2021 5:53:45 PM Till 12/25/2021 5:53:45 PM
Link to tender
Tender start
From 12/2/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
În atenția celor interesați,
Rog să anexați modelul pentru lotul 1.9 "Saboți specializați pentru personal".
Vă mulțumesc.
20.11.2021 19:37
Response to clarification: Model clasic se solicita.
Model clasic sint diferite va rog descriere
23.11.2021 11:21
Response to clarification: Bună ziua, consultați model atașat la documentul: Echipamente și descrierea.
Lot name : Articole textile
93000 MDL
Lot name : Echipament individual de protecție și de lucru pentru personalul medical
389400 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
557,760.00
MDL
Clarification period:
11/17/2021 5:54:12 PM - 11/25/2021 11:15:17 AM
11/17/2021 5:54:12 PM - 11/25/2021 11:15:17 AM
Bidding period:
11/25/2021 11:15:17 AM - 12/1/2021 11:15:17 AM
11/25/2021 11:15:17 AM - 12/1/2021 11:15:17 AM