- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de furnizare a energiei electrice
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Servicii de furnizare a energiei electrice
Servicii de furnizare a energiei electrice
Status
Estimated value
ID
Procurement procedure documents
Documentatia standard
Award documentation
11/18/2021 11:01:21 AM
18.11.2021 11:02
Response to clarification: Documentația a fost modificată și completată, conform cerinței.
18.11.2021 11:36
Response to clarification: Procedura respectivă se desfășoară în conformitate cu prevederile Legii nr.131/2015 privind achizițiile publice și Documentația standard, aprobată prin ordinul Ministerului Finanțelor nr.115/2021.
23.11.2021 11:48
Response to clarification: Oferta de preț urmează a fi calculată și prezentată conform cerințelor enunțate în caietul de sarcini publicat. În cazul în care, pe parcursul executării contractului vor apărea modificări, acestea vor fi efectuate în limitele prevăzute de lege.
24.11.2021 11:39
Response to clarification: Aparatele de evidența instalate la locurile de consum corespund cerințelor operatorului sistemului de distribuție.
30.11.2021 10:02
Response to clarification: Clarificările sunt preconizate pentru a concretiza documentația de licitație, întrebarea DVS este una ipotetica. Este grup de lucru pentru achiziţii, care şi va lua respectivele decizii în baza rezultatelor licitației. Ofertantul completează specificația de preț, potrivit cerințelor indicate în caietul de sarcini și după caz, va oferi discount-ul disponibil. Legea nr.131/2015 reglementează revizuirea planurilor bugetare pentru motive obiective și întemeiate.
The procedure did not take place
Estimated value without VAT11/17/2021 5:27:04 PM - 11/30/2021 11:00:00 AM
11/30/2021 11:00:00 AM - 12/21/2021 12:00:00 PM