- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență conform Caietului de sarcini
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență conform Caietului de sarcini
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/17/2021 5:01:25 PM
Last edited
1/17/2022 5:23:20 PM
MTender ID
CPV code
18400000-3
-
Îmbrăcăminte specială şi accesorii
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Mantii, toci și eșarfe
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență conform Anunțului de participare
Status
Canceled procedure
Estimated value
350000 MDL
ID
d6f7abd1-766a-4232-b179-6ff05a9e77dc
Minimal step
3500
Period of validity of the contract
From 12/6/2021 11:46:34 AM Till 12/31/2021 11:46:34 AM
Link to tender
Tender start
From 12/1/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
350,000.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 11:48:24 AM - 11/24/2021 12:00:00 PM
11/19/2021 11:48:24 AM - 11/24/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
11/24/2021 12:00:00 PM - 11/30/2021 12:00:00 PM
11/24/2021 12:00:00 PM - 11/30/2021 12:00:00 PM