- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Information about the contracting authority
Name
Î.M. Infocom
Fiscal code / IDNO
1003600031291
Address
2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuresti, nr. 68
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/17/2021 4:20:11 PM
Last edited
11/17/2021 4:48:45 PM
MTender ID
CPV code
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achizitia serviciilor de promovare
Serviciile de creare a identității vizuale a întreprinderii, a unui spot de imagine și a materialelor de promovare, pentru asigurarea îmbunătățiirii a viziunii asupra imaginii autoritatii contactante
Status
Canceled procedure
Estimated value
100000 MDL
ID
28c866dc-2b14-461c-97d4-f1801fde6094
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
100,000.00
MDL
Clarification period:
11/17/2021 4:38:38 PM - 11/19/2021 5:00:00 PM
11/17/2021 4:38:38 PM - 11/19/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
11/19/2021 5:00:00 PM - 11/23/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 5:00:00 PM - 11/23/2021 11:00:00 AM