- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
„Reparația capitală a trotuarului din s. Copanca adiacent drumului L581 Copanca-Crimenciuc-Slobozia-M5, r-nul Căușeni„ PROCEDURĂ REPETATĂ
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : „Reparația capitală a trotuarului din s. Copanca adiacent drumului L581 Copanca-Crimenciuc-Slobozia-M5, r-nul Căușeni„
„Reparația capitală a trotuarului din s. Copanca adiacent drumului L581 Copanca-Crimenciuc-Slobozia-M5, r-nul Căușeni„
Procurement procedure documents
19.11.2021 11:01
Response to clarification: Buna ziua. Raportul de verificare la documentatia de deviz există cu verificare de ”Verificatorul de proiecte licentiat”. Pentru a face cunostinta cu raportul puteti sa va apropiati la sediul institutiei: or.Causeni, bd.M.Eminescu , 31. /bir.104/. O zi buna.
19.11.2021 15:39
Response to clarification: Buna ziua. In caietul de sarcini la Pozitia 2, rubrica ”Volume”, este o greseala tehnica. Corect trebuie sa fie 1,904. /ce urmeaza a fi modificata/.
21.11.2021 19:13
Response to clarification: In sistem sunt atasate toate actele necesare pentru a participa la procedura de achizitie (inclusiv: Anuntul de participare cu valoarea estimativa, Caietul de sarcini).
22.11.2021 16:58
Response to clarification: Raportul de verificare a devizului de cheltuieli este elaborat de verificatorul de devize atestat în domeniu conform legislatiei in vigoare.
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/17/2021 3:18:40 PM - 11/22/2021 6:00:00 PM
11/22/2021 6:00:00 PM - 11/30/2021 11:00:00 AM