- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație curente a acceselor şi a trotuarelor în curţile de bloc din sectorul Buiucani, municipiul Chişinău ”
Lucrari de reparatiel
Lucrari de reparatiel
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Fiscal code / IDNO
1007601009657
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 5:12:56 PM
Last edited
1/27/2022 7:00:24 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație curente a acceselor şi a trotuarelor în curţile de bloc din sectorul Buiucani, municipiul Chişinău ”
Lucrari de reparatie curenta
Status
Canceled procedure
Estimated value
5000000 MDL
ID
1a85bd0a-74fa-448d-adb9-aadbf3e2ae36
Minimal step
100000
Period of validity of the contract
From 1/10/2022 5:20:37 PM Till 6/30/2022 4:20:37 PM
Link to tender
Tender start
From 11/30/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentatia_standard_lucrari buiucani 16.11.2021.semnat.pdf
-
Award documentation
11/16/2021 5:26:11 PM
Buna ziua, dvs ați indicat în
p.12. Termenul de valabilitate a contractului: 01.07.2021 ??? Vă rugăm să modificati anuțul pentru acest punt.
17.11.2021 10:13
Response to clarification: Cerem scuze! Este vorba de 01.07.2022. Multumim pentru intrtebare!
Bună ziua. Criteriul de atribuire în SIA RSAP MTender nu coincide cu criteriul de atribuire din documentația de atribuire. Revizuiți criteriul de atribuire ca să coincidă peste tot.
17.11.2021 11:00
Response to clarification: Criteriul de atribuire este indicat "Pretul cel mai scazut".
Buna ziua, de ce optati pentru licitatie electronica la lucrari?
24.11.2021 11:16
Response to clarification: Pentru ca avem acest drept.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
5,000,000.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 5:26:11 PM - 11/26/2021 6:13:55 PM
11/16/2021 5:26:11 PM - 11/26/2021 6:13:55 PM
Bidding period:
11/26/2021 6:13:55 PM - 11/29/2021 6:13:55 PM
11/26/2021 6:13:55 PM - 11/29/2021 6:13:55 PM