- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
PRODUSE ALIMENTARE PENTRU ANUL 2022
PRODUSE ALIMENTARE , CONFORM NECESARULUI IP CREPOR, PENTRU ANUL 2022
PRODUSE ALIMENTARE , CONFORM NECESARULUI IP CREPOR, PENTRU ANUL 2022
Information about the contracting authority
Name
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Fiscal code / IDNO
1003600032782
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 5:08:11 PM
Last edited
11/17/2021 11:34:15 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Crupe si bacanie
Crupe si bacanie
Status
The procedure did not take place
Estimated value
195000 MDL
ID
fceeefd7-29de-4551-9ad6-6d81eb80cf64
Minimal step
1950
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 11:00:00 AM
Lot name : Carne de pui
Carne de pui
Status
Active
Estimated value
246250 MDL
ID
06f749ff-7b8a-4908-a777-3f472e746086
Minimal step
2462.5
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 11:18:30 AM
Lot name : Carne de origine animalieră
Carne de origine animalieră
Status
Active
Estimated value
365000 MDL
ID
8c7623c8-c410-4d9b-8c57-81766ad5f5d7
Minimal step
3650
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 11:37:00 AM
Lot name : Mezeluri
Mezeluri
Status
Active
Estimated value
122750 MDL
ID
ad4f1224-cdad-4e39-9a79-f6e3a3fb69ec
Minimal step
1227.5
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 11:55:30 AM
Lot name : Pește și porduse din pește
Pește și porduse din pește
Status
Active
Estimated value
140000 MDL
ID
0f28f287-4012-454e-9354-8bde651c8dbf
Minimal step
1400
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 12:14:00 PM
Lot name : Ouă dietice
Ouă dietice
Status
The procedure did not take place
Estimated value
77000 MDL
ID
b15ddb3a-1aca-4991-97aa-0e4f604fef3c
Minimal step
770
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 12:32:30 PM
Lot name : Făină de grîu
Făină de grîu
Status
The procedure did not take place
Estimated value
16300 MDL
ID
4f176efa-d4bb-4466-a6ba-8c36a6471808
Minimal step
163
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 12:51:00 PM
Lot name : Zahăr
Zahăr
Status
The procedure did not take place
Estimated value
20000 MDL
ID
6cf4a966-77de-4ffb-85ce-e676663f1568
Minimal step
200
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 1:09:30 PM
Lot name : Conserve din legume și fructe
Conserve din legume și fructe
Status
The procedure did not take place
Estimated value
113000 MDL
ID
0bee1930-37c5-4e5e-8f64-df8beee53ec2
Minimal step
1130
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 1:28:00 PM
Lot name : Ulei floarea soarelui
Ulei floarea soarelui
Status
The procedure did not take place
Estimated value
37850 MDL
ID
062d2953-c598-4707-b507-9959d5dc7431
Minimal step
378.5
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 1:46:30 PM
Lot name : Condimente
Condimente
Status
The procedure did not take place
Estimated value
18000 MDL
ID
6b8039ab-df1d-499b-a811-c2de1f7643a8
Minimal step
180
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 2:05:00 PM
Lot name : Pîine
Pîine
Status
Active
Estimated value
163000 MDL
ID
8dac4780-322a-4d40-91c7-ba3dfe18f03a
Minimal step
1630
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 2:23:30 PM
Lot name : Biscuiți, covrigei
Biscuiți, covrigei
Status
The procedure did not take place
Estimated value
37000 MDL
ID
0925e99f-7b49-48ed-af22-a75bddbb8532
Minimal step
370
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 12/7/2021 2:42:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Pește și porduse din pește
140000 MDL
Lot name : Pîine
163000 MDL
Lot name : Mezeluri
122750 MDL
Lot name : Carne de origine animalieră
365000 MDL
Lot name : Carne de pui
246250 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,551,150.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 5:33:42 PM - 11/26/2021 5:00:00 PM
11/16/2021 5:33:42 PM - 11/26/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
11/26/2021 5:00:00 PM - 12/6/2021 5:00:00 PM
11/26/2021 5:00:00 PM - 12/6/2021 5:00:00 PM