- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza pentru anul 2022(in baza bonului de trimitere de la medicul de familie)
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza pentru anul 2022
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza pentru anul 2022
Information about the contracting authority
Name
IMSP SR Ungheni
Fiscal code / IDNO
1003609150409
Address
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Str.Nationala37
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 5:06:19 PM
Last edited
11/17/2021 3:26:29 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Status
Canceled procedure
Estimated value
346449 MDL
ID
b63a017c-71bd-495c-bd9b-f0cd5b285a25
Minimal step
3464.49
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/30/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
duae produse alimentare pacienti tbc. anul 2022 modif.pdf
-
Award documentation
11/16/2021 5:11:26 PM
ds bunuri servicii omf 15_09_2021 tbc ungheni (3).semnat (3).pdf
-
Award documentation
11/16/2021 5:11:26 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
346,449.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 5:11:26 PM - 11/22/2021 10:00:00 AM
11/16/2021 5:11:26 PM - 11/22/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 10:00:00 AM - 11/29/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 10:00:00 AM - 11/29/2021 11:00:00 AM