- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Furnizarea gazelor naturale pentru anul 2022
Furnizarea gazelor naturale 24/24 ore, conform necesităților Serviciului Fiscal de Stat pentru anul 2022, în conformitate cu Anexa nr.1 la anunțul de participare. Serviciile de furnizare gazelor naturale urmează a fi prestate în conformitate cu Legea nr. 108/2016 cu privire la gazele naturale, Legea nr. 174/2017 cu privire la energetică, Regulamentul privind furnizarea gazelor naturale, aprobat prin Hotărârea ANRE nr.113/2019.
Furnizarea gazelor naturale 24/24 ore, conform necesităților Serviciului Fiscal de Stat pentru anul 2022, în conformitate cu Anexa nr.1 la anunțul de participare. Serviciile de furnizare gazelor naturale urmează a fi prestate în conformitate cu Legea nr. 108/2016 cu privire la gazele naturale, Legea nr. 174/2017 cu privire la energetică, Regulamentul privind furnizarea gazelor naturale, aprobat prin Hotărârea ANRE nr.113/2019.
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Fiscal de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001182
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 4:25:17 PM
Last edited
12/1/2021 5:00:00 PM
MTender ID
CPV code
09123000-7
-
Gaze naturale
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Furnizarea gazelor naturale pentru anul 2022
Furnizarea gazelor naturale 24/24 ore, conform necesităților Serviciului Fiscal de Stat pentru anul 2022, în conformitate cu Anexa nr.1 la anunțul de participare. Serviciile de furnizare gazelor naturale urmează a fi prestate în conformitate cu Legea nr. 108/2016 cu privire la gazele naturale, Legea nr. 174/2017 cu privire la energetică, Regulamentul privind furnizarea gazelor naturale, aprobat prin Hotărârea ANRE nr.113/2019.
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1692900 MDL
ID
d22a0dcd-4503-41a3-a62d-39831e97c7d0
Procurement procedure documents
anexa nr.1 la anunț.docx
ANEXA NR.1 LA ANUNȚUL DE PARTICIPARE ÎN FORMAT WORD
Technical specifications
11/16/2021 4:42:37 PM
documentația standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021-2.docx
DOCUMENTAȚIA STANDARD ÎN FORMAT WORD
Award documentation
11/16/2021 4:42:37 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,692,900.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 4:42:37 PM - 11/26/2021 6:00:00 PM
11/16/2021 4:42:37 PM - 11/26/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
11/26/2021 6:00:00 PM - 12/1/2021 5:00:00 PM
11/26/2021 6:00:00 PM - 12/1/2021 5:00:00 PM