- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni
Procurarea produselor alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni , se exclude tutun și băuturi alcoolice. Operatorii economici să fie din localitate pentru comoditatea bolnavilor.
Procurarea produselor alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni , se exclude tutun și băuturi alcoolice. Operatorii economici să fie din localitate pentru comoditatea bolnavilor.
Information about the contracting authority
Name
IMSP SR Nisporeni
Fiscal code / IDNO
1003609150340
Address
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str. Toma Ciorba 5
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 4:07:43 PM
Last edited
11/18/2021 11:32:12 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022
Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022Procurarea produselor alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022 a IMSP SR Nisporeni, se exclude tutun și băuturi alcoolice. Operatorii economici să fie din localitate pentru comoditatea bolnavilor.
Status
Active
Estimated value
450000 MDL
ID
0c4984d2-85e3-485c-9988-45b865fb0a44
Minimal step
4500
Period of validity of the contract
From 1/1/2022 3:00:00 AM Till 12/31/2022 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Produse alimentare pentru bolnavii cu tuberculoză pentru anul 2022
450000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
450,000.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 4:13:33 PM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/16/2021 4:13:33 PM - 11/22/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/25/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/25/2021 11:00:00 AM