- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament și accesorii pentru computer
Procurare de echipament și accesorii pentru computer
Procurare de echipament și accesorii pentru computer
Information about the contracting authority
Name
Școala Profesională nr. 5 mun .Bălți
Fiscal code / IDNO
1008602002261
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 15
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 2:38:11 PM
Last edited
11/16/2021 3:03:38 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipament și accesorii pentru computer
Procurare echipament și accesorii pentru computer
Status
Active
Estimated value
467700 MDL
ID
e60fbeb8-a6e9-49af-bf7d-057794651ef1
Minimal step
4677
Period of validity of the contract
From 11/29/2021 2:51:54 PM Till 12/31/2021 2:51:54 PM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Echipament și accesorii pentru computer
467700 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
467,700.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 3:03:38 PM - 11/21/2021 1:00:10 PM
11/16/2021 3:03:38 PM - 11/21/2021 1:00:10 PM
Bidding period:
11/21/2021 1:00:10 PM - 11/26/2021 1:00:00 PM
11/21/2021 1:00:10 PM - 11/26/2021 1:00:00 PM