- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Procurarea materialelor pentru reparația drumurilor publice locale din localitățile raionului Strășeni (2 loturi)
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Beton de ciment pentru drumuri clasa (C20/25) M350 – 91,0 m³, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Rădeni, raionul Strășeni.
Beton de ciment pentru drumuri clasa (C20/25) M350 – 91,0 m³, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Rădeni, raionul Strășeni.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/26/2021 11:37:37 AM Till 12/30/2021 11:37:37 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:00:00 PM
Lot name : Pavaj vibropresat, culoare gri, mărimea 20x10x4cm – 1300,0m² și borduri vibropresate, culoare gri, mărimea 100x25x8cm – 1660,0 m.l, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Gălești, raionul Strășeni.
Pavaj vibropresat, culoare gri, mărimea 20x10x4cm – 1300,0m² și borduri vibropresate, culoare gri, mărimea 100x25x8cm – 1660,0 m.l, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Gălești, raionul Strășeni.
Status
Estimated value
ID
Minimal step
Period of validity of the contract
From 11/26/2021 11:37:45 AM Till 12/30/2021 11:37:45 AM
Link to tender
Tender start
From 11/29/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
-
Award documentation
11/16/2021 11:37:47 AM
No questions posted
Canceled procedure
Estimated value without VAT11/16/2021 11:37:47 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/26/2021 11:00:00 AM