- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Fiscal code / IDNO
1007601004858
Address
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 11:32:18 AM
Last edited
12/14/2021 10:42:32 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Status
Canceled procedure
Estimated value
6272978 MDL
ID
683de7ea-550d-433c-87f1-6870553c8ddb
Minimal step
62729.78
Period of validity of the contract
From 4/1/2022 10:43:48 AM Till 6/29/2022 10:43:48 AM
Link to tender
Tender start
From 1/3/2022 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua
Cum am putea avea acces la proiectul de executie?
19.11.2021 13:47
Response to clarification: va adresati la Primarul comunei
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
14.12.2021 10:41
Response to clarification: Licitația este anulată.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
6,272,978.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 11:46:40 AM - 12/16/2021 10:41:21 AM
11/16/2021 11:46:40 AM - 12/16/2021 10:41:21 AM
Bidding period:
12/16/2021 10:41:21 AM - 1/2/2022 10:41:21 AM
12/16/2021 10:41:21 AM - 1/2/2022 10:41:21 AM