- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea serviciilor de asigurare obligatorie civilă auto (RCA) și asigurarea facultativă CASCO pentru autovehiculele ODIMM, inclusiv asigurarea de accidente a șoferilor și pasagerilor
Asigurarea RCA pentru Nissan Qashqai a.p. 2012; Asigurarea CASCO TOTAL pentru Nissan Qashqai a.p. 2012.
Asigurarea RCA pentru Nissan Qashqai a.p. 2012; Asigurarea CASCO TOTAL pentru Nissan Qashqai a.p. 2012.
Information about the contracting authority
Name
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Fiscal code / IDNO
1007600042792
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 11:10:38 AM
Last edited
11/16/2021 11:15:21 AM
MTender ID
CPV code
66514110-0
-
Servicii de asigurare a autovehiculelor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto (RCA) și asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele ODIMM, inclusiv asigurarea de accidente a șoferilor și pasagerilor
Asigurarea RCA pentru Nissan Qashqai a.p. 2012; Asigurarea CASCO TOTAL pentru Nissan Qashqai a.p. 2012.
Procurement procedure documents
anunț_de_participare_asigurare_q.signed.signed.pdf
Anunțul/invitația de participare
Award documentation
11/16/2021 11:15:21 AM
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Award documentation
11/16/2021 11:15:21 AM
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
F3.3_formularul_informativ
Award documentation
11/16/2021 11:15:21 AM
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
F3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic
Award documentation
11/16/2021 11:15:21 AM
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
F3.6_declataria privind conduita etica
Award documentation
11/16/2021 11:15:21 AM
No questions posted
Lot name : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto (RCA) și asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele ODIMM, inclusiv asigurarea de accidente a șoferilor și pasagerilor
15000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
15,000.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 11:15:21 AM - 11/17/2021 11:30:00 AM
11/16/2021 11:15:21 AM - 11/17/2021 11:30:00 AM
Bidding period:
11/17/2021 11:30:00 AM - 11/19/2021 12:00:00 PM
11/17/2021 11:30:00 AM - 11/19/2021 12:00:00 PM