- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Hîrtie specială
Hîrtie specială
Hîrtie specială
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Fiscal code / IDNO
1005600036924
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/16/2021 9:20:32 AM
Last edited
12/1/2021 11:18:17 AM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Hîrtie specială
Hîrtie specială
Status
Active
Estimated value
4200000 MDL
ID
d79f85ab-8ca5-4837-b1a1-fc6907cfc92c
Minimal step
21000
Period of validity of the contract
From 1/17/2022 9:00:00 AM Till 12/30/2022 9:23:11 AM
Link to tender
Tender start
From 12/22/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentația standard pentru realizarea achiziției publice de bunuri - hîrtie specială.docx
-
Award documentation
11/16/2021 10:51:56 AM
anunț de participare (eng).pdf
Anunț de participare în limba engleză
Award documentation
11/16/2021 2:03:11 PM
Rugam sa atasati modelul de hartie cu holograma cu amplasarea si marimile hologramei in format PDF.
19.11.2021 15:08
Response to clarification: Buna ziua, s-a încarcat pdf. în documentația de atribuire
Buna ziua. Cum se poate de obtinut o mostra de hartie?
24.11.2021 11:39
Response to clarification: Buna ziua, mostra de hîrtie specială o puteți obține fizic doar în baza unei cereri scrise adresată președintelui grupului pentru achiziții și totodată prin declarație scrisă privind obligativitatea returnării mostrelor. Cererea se depune fizic în Serviciul achiziții publice pe adresa sediului central al IP CTIF din str. C. Tănase, 7, etaj 2 cab 203 (despre intenția de a ridica mostrele ne anunțați cu o zi inainte la tel indicat în sistem).
Lot name : Hîrtie specială
4200000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
4,200,000.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 9:24:29 AM - 12/6/2021 9:30:00 AM
11/16/2021 9:24:29 AM - 12/6/2021 9:30:00 AM
Bidding period:
12/6/2021 9:30:00 AM - 12/21/2021 10:00:00 AM
12/6/2021 9:30:00 AM - 12/21/2021 10:00:00 AM