- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA și asigurarea facultativă CASCO a autovehiculelor BNM
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 6:01:37 PM
Last edited
11/15/2021 6:09:43 PM
MTender ID
CPV code
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
Lot name : Lot 2: Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Lot 1: Servicii de asigurare obligatorie civilă auto RCA pentru autovehiculele BNM
30000 MDL
Lot name : Lot 2: Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele BNM și asigurarea de accidente a pasagerilor și șoferilor
80000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
110,000.00
MDL
Clarification period:
11/15/2021 6:09:43 PM - 11/18/2021 6:00:00 PM
11/15/2021 6:09:43 PM - 11/18/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
11/18/2021 6:00:00 PM - 11/25/2021 12:00:00 PM
11/18/2021 6:00:00 PM - 11/25/2021 12:00:00 PM