- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Information about the contracting authority
Name
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Fiscal code / IDNO
1007601010585
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 5:38:01 PM
Last edited
11/15/2021 5:39:28 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Procurement procedure documents
anunț, invitație de participare, construcții din metal 2021.pdf
-
Award documentation
11/15/2021 5:39:28 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
249000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
249,000.00
MDL
Clarification period:
11/15/2021 5:39:28 PM - 11/16/2021 6:00:00 PM
11/15/2021 5:39:28 PM - 11/16/2021 6:00:00 PM
Bidding period:
11/16/2021 6:00:00 PM - 11/18/2021 6:00:00 PM
11/16/2021 6:00:00 PM - 11/18/2021 6:00:00 PM