- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
statii de lucru
statii de lucru
statii de lucru
Information about the contracting authority
Name
Ministerul Afacerilor Externe şi Integrării Europene
Fiscal code / IDNO
1006601000129
Address
MD-2012 Republica Moldova,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, str. 31 August 1989, 80
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 3:06:23 PM
Last edited
11/15/2021 3:46:06 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : statii de lucru mobile
statii de lucru mobile
Lot name : statii de lucru
statii de lucru All in One
Lot name : licența
Licenta Microsoft Windows 10 PRO
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : statii de lucru mobile
200000 MDL
Lot name : licența
3000 MDL
Lot name : statii de lucru
200000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
403,000.00
MDL
Clarification period:
11/15/2021 3:46:06 PM - 11/25/2021 1:00:00 AM
11/15/2021 3:46:06 PM - 11/25/2021 1:00:00 AM
Bidding period:
11/25/2021 1:00:00 AM - 11/29/2021 1:00:00 AM
11/25/2021 1:00:00 AM - 11/29/2021 1:00:00 AM