- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Iluminare decorativă pentru brad.
Iluminare decorativă pentru brad.
Iluminare decorativă pentru brad.
Information about the contracting authority
Name
IM REI ,,LUMTEH,,
Fiscal code / IDNO
1003600127505
Address
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Serghei Lazo, 48A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 2:51:02 PM
Last edited
11/16/2021 4:42:39 PM
MTender ID
CPV code
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Iluminare decorativă pentru brad.
Iluminare decorativă pentru brad.
Procurement procedure documents
anunt de participare iluminare brad 2021.semnat.pdf
-anunt de participare iluminare brad 2021
Award documentation
11/15/2021 2:58:24 PM
formulare f.4.1., f.4.2. iluminare brad.docx
-formulare f.4.1., f.4.2. iluminare brad.
Award documentation
11/15/2021 2:58:24 PM
anunt de participre ilumoinare brad modificat.semnat.pdf
anunt de participre ilumoinare brad modificat
Award documentation
11/16/2021 3:33:06 PM
formulare f.4.1., f.4.2. iluminare brad.docx
-formulare f.4.1., f.4.2. iluminare brad.
Award documentation
11/16/2021 4:14:07 PM
anunt de participre ilumoinare brad modificat 2.semnat.pdf
anunt de participre ilumoinare brad modificat
Award documentation
11/16/2021 4:42:39 PM
formulare f.4.1., f.4.2. iluminare brad.docx
-formulare f.4.1., f.4.2. iluminare brad.
Award documentation
11/16/2021 4:42:39 PM
No questions posted
Lot name : Iluminare decorativă pentru brad.
172000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
172,000.00
MDL
Clarification period:
11/15/2021 2:58:24 PM - 11/17/2021 4:42:39 PM
11/15/2021 2:58:24 PM - 11/17/2021 4:42:39 PM
Bidding period:
11/17/2021 4:42:39 PM - 11/19/2021 10:42:39 PM
11/17/2021 4:42:39 PM - 11/19/2021 10:42:39 PM