- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de telefonie
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Name and surname
Contact phone
Fax
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : 1. Telefonie mobila
1. Telefonie mobila
Lot name : 2. Telefonie fixă prin fibră optică
2. Telefonie fixă prin fibră optică
Procurement procedure documents
17.11.2021 15:48
Response to clarification: Range-ul se determina de catre autoritate contractanta.
17.11.2021 15:51
Response to clarification: La momentul actual PABX IP/E1 este dotată cu următoarele posibilități: 30 de intrări și 30 ieșiri.
17.11.2021 16:02
Response to clarification: Solicitarea e pentru toată perioada contractuală (12 luni) și achitările se fac post factum conform tarifelor prestatorului de servicii.
18.11.2021 14:27
Response to clarification: Modificările au fost operate.
18.11.2021 17:33
Response to clarification: Operatorii de telefonie mobila ofera semnatura electronica. Totodată, vă aducem la cunoștință că caietul de sarcini a fost întocmit în conformitate cu cerințele stabilite de responsabil. La fel, loturile au fost comasate întru scutirea operatorului economic de taxele suplimentare pentru fiecare lot in parte. Aducem la cunoștință că suma estimativă anuală pentru poziția Semnătură electronică este de 500 lei.
22.11.2021 14:27
Response to clarification: simultane. În total 60
22.11.2021 14:27
Response to clarification: Proprietatea Orange Moldova
22.11.2021 14:30
Response to clarification: Direcția se determină de catre autoritatea contractantă.
22.11.2021 14:31
Response to clarification: 200 interne și 200 externe
22.11.2021 14:51
Response to clarification: Prețul per minut se determina de operatorul de telefonie (cumulativ intr-un preț)
25.11.2021 10:59
Response to clarification: Prețul se determină de furnizor în dependență de prețurile de piață.
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/15/2021 2:43:08 PM - 11/25/2021 11:00:00 AM
11/25/2021 11:00:00 AM - 12/6/2021 10:30:00 AM