- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament de protecție
Echipament de protecție ( caști, ochelari)
Echipament de protecție ( caști, ochelari)
Information about the contracting authority
Name
Regiment de Aviaţie
Fiscal code / IDNO
1006601001230
Address
MD-5028,
MOLDOVA,
s.Lunga (r-l Floreşti),
Floreşti,
Lunga
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 2:13:28 PM
Last edited
11/26/2021 11:00:00 AM
MTender ID
CPV code
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipament de protecție
Echipament de protecție ( caști, ochelari)
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1500 MDL
ID
397f7548-f032-40bd-822a-a193524ac232
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
1,500.00
MDL
Clarification period:
11/19/2021 2:34:13 PM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/19/2021 2:34:13 PM - 11/22/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/26/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/26/2021 11:00:00 AM