- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Varză
Varză- albă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,75 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg
Varză- albă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,75 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg
Information about the contracting authority
Name
Administrația Națională a Penitenciarelor
Fiscal code / IDNO
1006601001012
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 11:59:33 AM
Last edited
11/16/2021 10:52:42 AM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Varză
Albă, proaspătă, greutatea nu mai mică de 0,75 kg. Produs ambalat în saci cu capacitatea de la 5 kg până la 40 kg
Status
Active
Estimated value
570000 MDL
ID
4ffe549d-6e8c-44f6-a00e-79bc34f29ba2
Minimal step
5700
Period of validity of the contract
From 12/1/2021 10:45:42 AM Till 12/31/2021 10:45:42 AM
Link to tender
Tender start
From 11/26/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Varză
570000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
570,000.00
MDL
Clarification period:
11/16/2021 10:52:42 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
11/16/2021 10:52:42 AM - 11/22/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/25/2021 11:00:00 AM
11/22/2021 11:00:00 AM - 11/25/2021 11:00:00 AM