- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament de protecție
Echipament de protecție
Echipament de protecție
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
11/15/2021 11:57:43 AM
Last edited
11/15/2021 12:43:27 PM
MTender ID
CPV code
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipament de protecție
Echipament de protecție
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Echipament de protecție
170000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
170,000.00
MDL
Clarification period:
11/15/2021 12:43:27 PM - 11/18/2021 12:30:00 PM
11/15/2021 12:43:27 PM - 11/18/2021 12:30:00 PM
Bidding period:
11/18/2021 12:30:00 PM - 11/23/2021 12:30:00 PM
11/18/2021 12:30:00 PM - 11/23/2021 12:30:00 PM