- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
reactive de laborator pentrul anul 2022
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : Reactivi si material de control pentru analizatorul hematologic Mindray (sistem inchis)
Reactivi si material de control pentru analizatorul hematologic Mindray (sistem inchis)
Lot name : Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul biochimic A15 (sistem inchis)
Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul biochimic A15 (sistem inchis)
Lot name : Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul de hemostaza Clindiag C02
Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul de hemostaza Clindiag C02
Lot name : Reactivi pentru analizatorul de urina DIRUI H 500
Reactivi pentru analizatorul de urina DIRUI H 500
Lot name : Reactivi si control pentru determinarea sifilisului
Reactivi si control pentru determinarea sifilisului
Lot name : Expres teste pentru Troponina I
Expres teste pentru Troponina I
Lot name : Expres teste pentru determinarea singelui ocult in materialul biologic
Expres teste pentru determinarea singelui ocult in materialul biologic
Lot name : Azopiram set 2 fl x 50 ml
Azopiram set 2 fl x 50 ml
Procurement procedure documents
Documentație standart
Award documentation
11/16/2021 1:41:05 PM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT11/16/2021 1:41:05 PM - 11/25/2021 11:00:00 AM
11/25/2021 11:00:00 AM - 11/29/2021 11:00:00 AM